Časté otázky o tričku pod košeľu Gobi

Nie je vám niečo jasné? Tu sme pre vás pripravili zoznam najčastejšie pokladaných otázok a odpovedí na ne.

O Gobi

Tričko pod košeľu značky Gobi je jediné na českom trhu, ktoré vás spoľahlivo ochráni pred prepotením v podpazuší. Tričko Gobi má ale aj ďalšie prednosti. Jeho materiál je absolútne pohodlný a jemný na dotyk. Strih je slimfit, takže vám dokonale padne na telo. Predĺžený dizajn zaručí, že tričko zostane vždy zastrčené a to aj pri nadmernom pohybe. Výstrih do V u pánov a do U u dám, vám dáva možnosť rozhalenie a tričko pritom nebude vidieť. Na dizajne trička Gobi sme si dali naozaj záležať a veríme, že sme vytvorili produkt, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho šatníka.

Neprepotíte, za to ručíme. Tričko proti poteniu Gobi je vybavené integrovanými vysoko funkčnými podpažnými dielmi z nepriepustného materiálu, ktorý „dýcha“, ale neprepustí vlhkosť. Nepriepustné diely sú vytvorené z troch vrstiev bezšvovou technológiou, vďaka ktorej pot nemôže preniknúť žiadnym švom a tak vaša košeľa zostane potom úplne nedotknutá. 

Základ trička Gobi tvorí ultrajemný micromodal (95%), nový prírodný materiál vyrobený z celulózy buka. Kombinuje najlepšie vlastnosti bavlny s jemnosťou hodvábu, je na dotyk veľmi príjemný, priedušný a dokonale odvádza vlhkosť. Pridaním elastanu (5%) materiál získava pružnosť, takže tričko Gobi dokonale prilieha na telo. Nekrčí sa, nezráža a vždy drží tvar – vlastnosti, ktoré pri bavlnenom tričku nenájdete.

ÁNO, tričko Gobi je možné nosiť napríklad aj pod tričká s golierom. Vďaka krátkemu rukávu a výstrihu do V zostane Gobi vždy dobre schované.

To samozrejme záleží od osobného komfortu a miery, s akou sa potíte. Tričko Gobi ale nemusíte šetriť a môžete ich prať tak často, ako je potrebné. Časté pranie jeho funkčnosť nezníži.

Tričko Gobi je navrhnuté tak, aby vám slúžilo dlhú dobu. Funkčné integrované diely v podpazuší proti prepoteniu nestrácajú účinnosť ani opakovaným praním a vždy zostávajú na svojom mieste. 

Hneď ako si v našom eshope vyberiete svoje tričko, stačí kliknúť na tlačidlo „Ako si vybrať veľkosť“ a v zobrazenej tabuľke si zvoliť zodpovedajúcu veľkosť trička podľa uvedených rozmerov.

Všetko o nákupe

V tejto chvíli je možné tričko Gobi zakúpiť v našom eshope TU

Samozrejme. Nenosené, neprané tričko vám radi vymeníme za požadovanú veľkosť. Tovar zabaľte späť do nepoškodeného obalu a odošlite na adresu: Štědrý nákup s.r.o. Karlovo nám. 317/5, 120 00 Praha 2-Nové Město. Spolu so zásielkou nám tiež nezabudnite poslať faktúru, ktorú ste od nás dostali a veľkosť, ktorú budete chcieť opätovne zaslať. Zásielka s novým tričkom vám bude zaslaná s dobierkou 5 EUR za dopravu.

Nenosený, nepraný tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Tovar zabaľte späť do nepoškodeného obalu a odošlite na adresu: Štědrý nákup s.r.o. Karlovo nám. 317/5, 120 00 Praha 2-Nové Město. Spolu so zásielkou nám tiež nezabudnite poslať faktúru, ktorú ste od nás dostali a číslo bankového účtu, na ktorý budete požadovať vrátenie peňazí.

Objednávku je možné zaplatiť bankovým prevodom, platobnou kartou alebo na dobierku.

Ak urobíte objednávku v našom eshope do 14:00, budeme ju expedovať v ten istý deň. Objednávka potom obvykle dorazí za 2-3 dni.

Zásielka bude doručená Slovenskou poštou.

Ako sa o Gobi starať?

Tričko v práčke perte vždy naruby, na šetrný chod a max. 40° 

ÁNO, sušte na šetrný chod.

Tričko Gobi perte tak často, ako je to potrebné. Záleží len od miery využívania a vášho komfortu. Funkčnosť trička sa opakovaným praním nijako neznižuje.

NIE, tričko pod košeľu Gobi neodporúčame žehliť.

NIE, tričko Gobi neodporúčame bieliť. 

Nenašli ste svoju odpoveď?